29.7.2017

Aikataulu

Paviljonki Sisäpiha Liiteri Maisema Portaat Ranta Lehto
14.00
IAX
14:15
14.15
15.00
Guimbalax
14:00
14.00
15.00
Grand
14:15
14.15
15.00
14.30
15.00
Mustikkahuuli
15:00
15.00
16.00
15.30
Pienlähettiläät
15.30
15.30
16.30
16.00
Kuolema-duo
16:00
16.00
17.00
16.30
Junnu Alajuuma
16:30
16.30
17.30
17.00
Mustat Silmät
17.00
17.00
18.00
17.30
Rene Kita
17:30
17.30
18.30
18.00
Pöllöt
18:00
18.00
19.00
18.30
Subatlantti
18:30
18.30
19.30
Pekka Pernod
18.30
18.30
19.30
19.00
Wojciech
19.00
19.00
20.00
Tuusanuuskat
19:00
19.00
20.00
19.30
Olli Aarni
19:30
19.30
20.30
20.00
Ritarikunta
20:00
20.00
21.00
Timo Kaukolampi
20:00
20.00
21.00
20.30
Keuhkot
20.45
20.45
21.30
21.00
Ronski & Satanic
21.00
21.00
22.00
Burning Hearts
21.00
21.00
22.00
21.30
Kempele
21:45
21.45
22.45

Lackluster
22:45
22.45
23.30
Narvana
21:30
21.30
22.30
22.00
Ylva
22:00
22.00
23.00
Lastumäki
22.15
22.15
23.00
22.30
23.00
Syd Arthur (UK)
23.00
23.00
00.00
MAN Duo
23:00
23.00
00.00
23.30
24.00
Ilkka S
00:15
00.15
00.00
24.30
Robert Ensio Niemistö
00:45
00.45
00.00
25.00
25.30
Asa & Me-Me
01:30
00.00
00.00
Kalle Karvanen
01:30
00.00
00.00
Hepolöysä
01.30
00.00
00.00
26.00

Paviljonki

Sisäpiha

Liiteri

Maisema

Portaat

Ranta

Lehto

No events available!

 

TULOSTETTAVA VERSIO AIKATAULUSTA: ILMIÖ 2017 AIKATAULU (PDF)

Othathan huomioon, että osassa lavoista on rajallinen yleisökapasiteetti!